Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

İtimat Asansör, adına yakışır ürünler sunma bilinciyle, öncelikle ürettiği ürün kalitesiyle müşterilerin can ve mal güvenliğini sağlama, yaşam kalitesini arttırma ve istihdam alanı sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunma amacıyla 1998 yılında faaliyete geçmiş bir firmadır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çalışmalarını Konya’da sürdüren İtimat Asansör Ltd. Şti. şu anda 2.000 m2 kapalı alan içerisinde 40 kişilik tercübeli ve profösyönel ekibi ile faaliyet göstermektedir.

Firmamız bünyesine dahil edilen 20.000 m2 alan içerisinde yeni projemizle en kısa süre içerisinde üretime ve faaliyete geçirilmesi hedeflenmekte olup, siz değerli müşterilerinin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vermeye hazırlanmaktadır. İtimat Asansör; imalat, montaj, revizyon, bakım, arıza, proje, vb. konularda dünya standartlarına uygun hizmet vermektedir. Türkiye'nin tüm bölgelerine satış gerçekleştirdiği gibi yurtdışına da montaj ve ürün ihracatı yapan İtimat Asansör; müşterilerinden almış olduğu destekle başarı grafiğini yükseltmekte ve “Bize olan güveniniz başarılarımızın kanıtıdır” diyerek kalitesini ortaya koymaktadır.

İtimat kalitesi ve güvencesiyle oluşturduğumuz GELGİT markamız, kusursuz hizmet anlayışıyla asansör sektörüne yeni bir soluk kazandırmıştır. Satış ve teslimat sonrası periyodik bakım-onarım hizmetleri yanında verdiği garanti güvencesi ile de müşteri memnuniyetine güç katmaktadır. Son teknoloji ürünlerine yılların vermiş olduğu tecrübeyi de ekleyen firmamız, kaliteli hizmetiyle müşterilerin yüzünü güldürmektedir.

İtimat Asansör güçlü yönetim kadrosu, alanında tercübeli mühendisleri, teknik personeli ve uygun fiyatları ile müşteri portföyüne ulaşarak, yakından takip ettiği teknoloji ile geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.